Le Val de la Marquise ligt heel centraal in de Dordogne. Dit gebied heet de Périgord die ook goedbekend is omwille van haar verfijnde gastronomie. De camping vormt de ideale uitvalsbasis voor een ontspannende vakantie met het hele gezin. Juist omdat hij kleinschalig is, blijft de sfeer gemoedelijk en gezellig. Het terrein is wel heel groot zodat er veel ruimte overblijft waar kinderen zich prima vermaken. Ook leven ze zich uit in het mooi aangelegde zwembad of op de speeltoestellen. Gratis hengelen mag in het visrijke meertje op het terrein. Een heerlijke vakantiedag sluit u af met een glaasje wijn of lekker ijsje bij de leuke bar.
De eigenaren geven u graag tips voor uitstapjes in de omgeving. Bewonder de indrukwekkende kastelen, tuinen en talrijke prehistorische grotten. Op loopafstand (400 m) ziet u het eerste kasteel al: Château de Campagne. Voor wie graag actief eropuit gaat, zijn vanaf de camping diverse wandel- en fietsroutes uitgezet. Terug bij uw gloednieuwe stacaravan geniet u van de rust te midden van de natuur, omringd door beboste heuvels. Les Eyzies, middelpunt van de prehistorie, ligt op maar 6 km van uw vakantieadres. Eten op de camping wisselt u eens af met een avond dineren in de dorpsrestaurantjes van Campagne op loopafstand of het sfeervolle Le Bugue op slechts 3 km van het terrein.
Dit dorp laat zich ook prima met de fiets verkennen. Het gebied is bezaaid met middeleeuwse dorpen en vestingstadjes. Kanoën en kajakken doet u op de Vézère die ook verstilde strandjes biedt. Het bekende Sarlat is trots op haar uitstekend bewaard gebleven oude centrum en biedt volop winkels. Verse groenten, fruit, streekspecialiteiten en souvenirs vindt u op de kleurrijke markten die elke dag wel ergens in de omgeving plaatsvinden.
Vehuur van stacaravans en luxe tenten op camping Le Val de la Marquise: