Op het schiereiland Cotentin en 1 km van het historische stadje La Haye-du-Puits ligt camping L'Etang des Haizes in een rustig park langs een meertje, dat gevuld is met natuurlijk bronwater. Met je tent of stacaravan sta je op een grasveld en soms onder een appelboom.
De cottage stacaravans staan op half beschaduwde plaatsen verspreid over het terrein. In het meertje zwemmen grote karpers en aan de oever zie ik hengelaars die er één proberen te vangen.
Kinderen varen met waterfietsen of spelen in het zwembad, waar vooral de glijbanen een topattractie zijn. L'Etang des Haizes is een aantrekkelijke familiecamping waar je met z'n allen aanschuift voor een Normandische maaltijd of meedoet aan een bingo avond.
Een interessante excursie is die naar het stadje St-Lô. Nog meer ideeën voor een dagtocht? Wat te denken van het maritiem museum in Regnéville-sur-Mer, de Abdij van Hambye, en de klokkengieterij in Villedieu. Apart is het grote regionale natuurpark 'Marais du Cotentin'. En natuurlijk mag de Mont-St-Michel niet gemist worden.
Vehuur van stacaravans en luxe tenten op camping L'Etang des Haizes: