Een kleine 4 sterren familiecamping in het hart van de Franse Alpen, aan het prachtige Lac d’Aiguebelette. Le Sougey is een kleine, maar ruim opgezette camping.
Wie hier sportief bezig wil zijn, kan gaan zwemmen, waterfietsen of roeien in het nabijgelegen meer, dat bereikbaar is via een behoorlijk steile helling. De bergtoppen van de Alpen zorgen voor een spectaculair decor voor bergwandelingen en fietstochten, die hier de meest geliefde vrijetijdsbestedingen zijn.
Novalaisee ligt op 6,4 km. Aan het Lac d’Aiguebelette zijn kano’s en waterfietsen te huur. Dichtbij ligt het stadje Chambéry, met imposante gebouwen, smalle steegjes en een mooi kasteel. Voor een mooie dagtocht is het meer van Annecy een aanrader. Hier kunt u een boottocht maken over het meer of de schilderachtige kanaaltjes en bruggetjes ontdekken.
De Olympische Winterspelen van 1968 werden in Grenoble gehouden. De stad strekt zich uit op de grens van 3 massieven: de Vercors, de bergketen van Belledonne en Chartreuse. Hier eindigt ook de Route Napoléon, vernoemd naar de Keizer die over deze weg glorieus terugkeerde uit Elba.
Vehuur van stacaravans en luxe tenten op camping Le Sougey: